آتش نشانی

گیر کردن دست کارگر جوان در دستگاه خمیر سازی پیتزا فروشی

به گزارش خبرگزاری مهر، این کارگر جوان با دستگاه خمیر ساز مشغول تهیه مواد اولیه پیتزا بود که ناگهان انگشتان دستش به داخل چرخ دنده‌های آن کشیده شد و گیر کرد، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۲۳ را ساعت ۱۸:۰۰ دقیقه عصر روز گذشته به خیابان مجیدیه شمالی، پایین تراز میدان ملت، اعزام کرد.

امیر صدر فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص گفت: کارگر جوان یک پیتزا فروشی مشغول آماده سازی مواد اولیه پیتزا بود که ناگهان به علت بی احتیاطی و رعایت نکردن موازین ایمنی انگشتان دست راستش در دستگاه خمیر ساز گیر کرد.

وی ادامه داد: آتش نشانان به سرعت با قطع جریان برق محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی و احتیاط فراوان، قطعات دستگاه خمیر ساز را جدا کرده و دست کارگر جوان را از میان چرخ دنده‌های این وسیله خارج کردند.

این فرمانده آتش نشانان با اشاره به اینکه کارگر جوان برای مداوا به امدادگران اورژانس حاضر در محل تحویل شد، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از تحویل محل حادثه به مالک آن و ارائه تذکرات ایمنی به مأموریت خود پایان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

five × 7 =