آموزشی

کرونا استانداردسازی را به فضای مجازی برد

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا از همدان، محمد مددی جمعه ۲۲ فروردین اظهار کرد: با تمهیدات اندیشیده شده رفت و آمدهای فعالان اقتصادی برای پیگیری فرایند استانداردسازی، دریافت گواهینامه و پروانه‌های نشان استاندارد را به حداقل رساندیم.

وی اضافه کرد: سامانه الکترونیکی مانند بازرسی آسانسور به نشانی lift.isiri.gov.ir تایید صلاحیت به آدرس naci.isiri.gov.ir و نظارت بر تجهیزات شهربازی به نشانی isad.isiri.gov.ir راه اندازی شده و صاحبان صنایع و خدمات می‌توانند با ورود به این سامانه‌ها امور خود را بدون مراجعه به اداره کل استاندارد همدان انجام بدهند.

مددی گفت: سامانه‌های نظارت بر جایگاه‌های سی‌ان‌جی به نشانی cng.isiri.gov.ir صادرات و واردات به آدرس coc.isiri.gov.ir و اندازه‌شناسی به نشانی nmci.isiri.gov.ir نیز برای جامعه هدف فعال است و از طریق فضای مجازی به راحتی می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

مدیرکل استاندارد همدان گفت: سامانه‌های یاد شده به مردم اطلاع‌رسانی شده تا از تردد آنها به داخل شهر جلوگیری شود و هر چه زودتر شاهد ریشه‌کنی بیماری کرونا باشیم.

مددی گفت: پیش از این هم در طرحی ملی اعتبار تمام پروانه‌های نشان استاندارد و گواهینامه‌های صادر شده تمدید شد.

استاندارد همدان به طور مستمر کیفیت ۶۴۱ محصول زیر پوشش خود را سنجش و ارزیابی می‌کند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت پنجشنبه اعلام کرد که تاکنون ۶۶ هزار و ۲۲۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۱۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان‌باختگان ناشی از این ویروس در کشور به چهار هزار و ۱۱۰ نفر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

eighty six − = 79